Prodej obchodního prostoru, 507 m²

Brno-Královo Pole

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji obchodní prostory o celkové výměře 507 m² v Brně Králově Poli ve vyhledávané lokalitě se vstupem z hlavní ulice.

Objekt je vhodný pro využití firemních prostorů, kanceláří, jako prodejna se skladovací halou a zázemím, dále jako výrobní prostory, ordinace, restaurace, apod.

Obchodní prostory se nachází v nově vystavěných prostorách na Rostislavově náměstí. Tyto prostory jsou momentálně využívány jako prosperující fitness centrum.

K prodeji se nabízí bez vybavení fitness zařízení, pouze recepce zůstává včetně nábytku a posezení pro zákazníky. Součástí recepce je také úklidová místnost, sklad s WC pro personál, a dvě oddělené toalety pro zákazníky (dámské, pánské). Recepce je vybavena vlastní úspornou vzduchotechnikou s rekuperací, a předpřipravenými rozvody pro klimatizaci. Podlaha recepce je řešena luxusní dlažbou v imitaci dřeva s podlahovým topením. Přijímací pult je obložen nádherným umělým kamenem.

Vstupní dveře a okna jsou z hliníku.

V hale se nachází podlaha z tvrdého leštěného betonu a je vybavena dvěma šatnami, toaletami a sprchami pro zaměstnance vytápěnými podlahovým topením. V hale je možné dodělání oken a zásobovací rampy (stále platné stavební povolení). Hala je vybavena vlastním zásobovacím vchodem s jedním parkovacím stáním a samostatnou vzduchotechnikou. Stropy haly jsou opatřeny speciální akustickou izolací. Vytápění haly je řešeno radiátory.

V objektu jsou rozvedené kabely na TV, funkční internet VDSL, dvě WI-FI. Rozvody vody jsou osazeny změkčovačem. Osvětlení objektu je řešeno velice úspornými nízkoenergetickými LED japonské výroby, dodané firmou Snaggi. Osvětlení je spínáno pohybovými čidly.

Celý objekt je zabezpečen alarmem s GSM bránou, okna, dveře a jednotlivé prostory jsou osazeny čidly. Prostory jsou vybaveny kamerovým a nahrávacím systémem s možností vzdáleného připojení. Elektřina je řešena vlastní přípojkou plynu a elektřiny. Kotelna je vybavena dvěma duálními kotli, všechny rozvody jsou v mědi.

Po domluvě možnost odkupu 4 podzemních parkovacích stání v podzemí tohoto objektu a v případě zájmu i vybavení fitness.

ZAVOLEJTE

Pokud zrovna nezvedám telefon, zavolám vám zpátky.

+420 730 855 780

NAPIŠTE

Můžete i rekomando, ale jednodušší bude e-mail.

kleteckova@gk-reality.cz