Prodej bytového domu s komercí 244 m²

Brno – Bystrc

10 000 000 Kč

Prodej bytového domu s komercí 244 m2, Brno – Bystrc, bytový dům s komercí 244 m2 v Brně – Bystrc

Sháníte prostory pro firmu, bydlení? Chcete investovat?

V přízemí firmu, v horních patrech kanceláře? Chcete investovat a mít peníze z nájmů? Pak právě pro vás je tato nabídka.

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím prodej bytového domu s komerčními prostory o užitné ploše 244 m2, zahrada 88 m2.
Dům se nachází v lukrativní části Brno – Bystrc na ulici Náměstí 28.dubna – frekventovaná ulice, konečná autobusu č.30.

Bytový dům je skvělá investice, skládá se z komerce a 4 bytů.

V přízemí se nachází komerční prostory o celkové ploše 73 m2. Mají zvlášť vstup s velkou výlohou do ulice. Výborné prostory pro potraviny, hladové okénko a nebo firemní prostory.
Podlahy jsou keramické a okna plastová. Ohřev vody a tepla zajistí plynový kotel. V teplém období chladí komerční prostory klimatizace.

Z přízemí, samostatným vchodem, se jde po schodech do prvního patra, kde se nachází prostorný byt 2+1 o velikosti 57 m2 s možností předělat na 3+1. V bytě je dlažba a plovoucí podlahy, okna jsou plastová. Byt je po částečné rekonstrukci.

Dále se pokračuje do druhého patra, kde se nacházejí dva byty. Po pravé straně byt 1+kk o velikosti 22 m2, byt je po částečné rekonstrukci. Podlahy jsou keramické a okna plastová.

Po levé straně se nachází byt 1+kk o velikosti 33 m2. Byt je po kompletní rekonstrukci, dříve o dispozici 2+1. Nová kuchyňská linka se spotřebiči, podlahy z nylonu. Nová koupelna, okna, dveře, elektrika a odpady.

Poslední byt se nachází mimo bytový dům. Vchod je z boku ulice (viz: plánek). Přijde se na dvorek, kde se po levé straně nachází přístavky a rovně jdeme do domu. V přední části se nachází jedna místnost, kde byla kancelář a z dalších prostor byl vybudován byt o dispozici 3+kk se samostatným vchodem, který je zabezpečný alarmem. Byt se skládá ze dvou pokojů a obývacího pokoje s moderním kuchyňským koutem, koupelna s masážním sprchovým koutem a s WC.
V bytě je klimatizace.
Obrovskou výhodou tohoto bytu je dvorek, kde může být posezení jako by jste byli v domečku.

Všechny prostory jsou vytápěny plynovým kotlem, který zajišťuje i ohřev vody, nízká sazba elektriky.

Při kompletním obsazení bytů a komerce, činí čistý nájem cca 60 tisíc. Dobrá investice do budoucna, pronájem bytů a komerčních prostor. V přízemí provozovat firmu a byty předělat na kanceláře.
Bytový dům se dá použít podle potřeb klienta.

Financování nemovitosti zařídíme.

Prodáno za 10.000.000,- Kč.

ZAVOLEJTE

Pokud zrovna nezvedám telefon, zavolám vám zpátky.

+420 730 855 780

NAPIŠTE

Můžete i rekomando, ale jednodušší bude e-mail.

kleteckova@gk-reality.cz