Warning: Creating default object from empty value in /web/htdocs4/gk_realitycz/home/www/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/slideshow_layerslider/slideshow_layerslider.php on line 28
Komerční objekt: Zlín - Příluky, PRODÁNO - GK Reality - Gabriela Kletečková

Komerční objekt: Zlín – Příluky

Zlín – Příluky

2 900 000 Kč

Prodej objektu o celkové ploše 17 170 m² Zlín-Příluky, pozemek ve Zlíně-Přílukách

Hledáte sídlo firmy? Skladovací prostory, lehkou výrobu, vzorkové prodejny, předváděcí a výstavní síně, prodejní studia apod.? Agroturistiku? Farmu a nebo ranč?

Právě pro vás je tato nabídka.

Prodej stavby na p.č.st. 425 o užitné ploše 1 100 m² a rozsáhlých pozemků o celkové velikosti 17 170 m² je situováno v bývalém areálu zemědělského družstva ve Zlíně – Přílukách, v lukrativní lokalitě (Nivky), v severní okrajové (horní) části k.ú. Příluky u Zlína cca 300 m po pravé straně za stávající obytnou zástavbou.

Původní objekt byl celý zbourán a na základě nově zpracované projektové dokumentace, byl na stávajícím půdorysu rozšířeném o přístavbu pro umístění vstupu a schodiště do podkroví, postaven zděný jednopodlažní objekt se sedlovou střechou. Záměrem bylo využítí podkroví budovy.Ve skutečnosti je z původního projektu dokončeno 1.NP, podkroví je jednolitým půdním prostorem. Na celém objektu chybí vnější povrchové úpravy.

Je dokončena přípojka městské vody, elektro, dešťová voda svedena do vsakovacího rezervoáru, kanalizace je provedena splaškovou jímkou určenou k vyvážení. Velkou výhodou je dokončení objektu podle potřeb klienta, možnost přistavby budov (viz: plánek).

Město Zlín leží ve východní části Moravy, na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Svou polohou zasahuje do tří národopisných oblastí – Valašska, Hané a Slovácka. Svým charakterem má však nejblíže k Valašsku. Město se rozprostírá v údolí, kterým protéká po celé jeho délce řeka Dřevnice. Jeho okolí je tvořeno pahorkovitým a kopcovitým terénem s krásnou krajinou.

Objekt se nachází cca 96 km od Brna, směrem na Prahu po dálnici D1.

Pro více informací a prohlídku neváhejte kontaktovat makléřku.

Celková cena:7 900 000 Kč + provizeGaráž:
Voda: Obecmí
Topení: tuhé palivo
Stavba: CihlováPlyn: ne
Stav objektu: Velmi dobrýOdpad: Jímka
Umístěná objektu: Kraj městaTelekomunikace:
Typ domu: Komerční objektElektřina: 230 V, 400 V
Podlaží: 1Doprava: MHD, železnice, autobus
Plocha zastavěná: 655 m2Komunikace: Škola, školka, obchodní středisko, lékař, pošta, veškerá občanská vybavenost
Užitná plocha: 1100 m2Energetika:
Plocha pozemku: 17170 m2Náročnost budovy:

ZAVOLEJTE

Pokud zrovna nezvedám telefon, zavolám vám zpátky.

+420 730 855 780

NAPIŠTE

Můžete i rekomando, ale jednodušší bude e-mail.

kleteckova@gk-reality.cz