Prodej rodinného domu 189 m², pozemek 389 m²

Svinošice, okres Blansko

2 400 000 Kč

Chcete bydlet kousek od Brna, v těsné blízkosti přírody?

Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji samostatně stojící dům se zahradou o současné dispozici 3+1 v malebné obci Svinošice.

Celková plocha pozemku je 389 m², zastavěná plocha je 189 m² a velikost zahrady 200 m².

Po vstupu do domu nás přivítá prosklená veranda (3,30 m2), z které se vejde do pokoje (11 m2), po pravé straně je pokoj (20 m2), po levé straně koupelna se sprchovým koutem a WC (7 m2) a kuchyň (6 m2), kterou se projde do pokoje (19,50 m2), tímto pokojem by se dalo projít do stodoly s garáží (33 m2), viz. plánek.

Ze stodoly je průchod na půdu, která se dá využít na podkrovní bydlení cca 100 m2, střecha je nová 10 let a pokrytá kvalitní krytinou engobou.

Podlahy nové – beton, elektrika částečně nová, stavba je z pálené cihly a jedna stěna z kotovice, voda a kanalizace obecní, topení elektrické přímotopy, plyn na hranici pozemku.

Dům je po částečné rekonstrukci v udržovaném stavu, dá se využít k trvalému bydlení a nebo k rekreaci.

Svinošice jsou malou obcí, najdeme ji jihozápadním směrem od města Blansko, na jižním úpatí Dubového kopce ( 523 m.n.m.) a v údolí tvořeném říčkou Kuřimkou. Obec má částečně rekreační charakter na okraji lesa severně od obce najdeme několik chat. Jižním směrem od Svinošic je oblast přírodní rezervace Babí lom, kterou tvoří skalnatý hřeben z křemičitých slepenců porostlý přirozeným lesem.

S výbornou dostupností do Brna cca 10 minut.

Neváhejte kontaktovat se zájmem o prohlídku.

ZAVOLEJTE

Pokud zrovna nezvedám telefon, zavolám vám zpátky.

+420 730 855 780

NAPIŠTE

Můžete i rekomando, ale jednodušší bude e-mail.

kleteckova@gk-reality.cz