Prodej rodinného domu – chaty 150 m², pozemek 132 m²

Valdíkov – Doubrava, okres Třebíč

2 650 000 Kč včetně provize a právních služeb

Chcete se rekreovat či bydlet v osadě Doubrava v malebné krajině Doubravských lesů a rybníka Mrňák, kde se zastavil čas? Tak je tahle nemovitost právě pro Vás.

Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji dům o současné dispozici 2+1 s pergolou a možností rozšířit o podkroví, užitná plocha je cca 150 m2.

Po vstupu do domu nás přivítá veranda (6,50 m2), z které se vejde na chodbu (8 m2) a technické místnosti s dílnou (6,50 m2), po levé straně je samostatné WC (2 m2) a koupelna s vanou (5 m2), rovně vcházíme do prostorného obývacího pokoje s kuchyní (25 m2) + terasa, dále se vejde do ložnice, kde je sprchový kout (8 m2). Z chodby se dostaneme i do podkroví, kde je možnost udělat další dva pokoje (60 m2).

Před domem je nová zastřešená pergola s udírnou (16 m2), multifunkční i v zimě, využít např. jako garáž.

Dům je z velké části po rekonstrukci, která proběhla cca před rokem. Nová elektrika, odpady, voda, topení (podlahové), koupelna, WC, kuchyňská linka, nový elektrický kotel, bojler, nová střecha. Ve spodní části domu, nové podlahy, okna, zateplení domu.

Voda řešena studnou a odpady jímkou napojení na obecní čističku.

Dům má evidenční číslo s možností změnit na popisné. Možný trvalý pobyt, je zde poštovní schránka, hned vedle domu popelnice a kontejnery na odpad. Možnost využít k trvalému bydlení anebo k rekreaci.

Dům velice doporučuji, má velmi nízké měsíční náklady cca 2 000 Kč za měsíc.

S výbornou dostupností do Náměště nad Oslavou 15 km, Třebíč 12 km.

Pro bližší informace a prohlídku neváhejte kontaktovat

ZAVOLEJTE

Pokud zrovna nezvedám telefon, zavolám vám zpátky.

+420 730 855 780

NAPIŠTE

Můžete i rekomando, ale jednodušší bude e-mail.

kleteckova@gk-reality.cz