Prodej rodinného domu 123 m², pozemek 203 m², Oslavany

Brno – venkov, Oslavany

Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji řadový rodinný dům se zahradou o současné dispozici 1+1 v malebném městě Oslavany.

Celková plocha pozemku je 203 m², zastavěná plocha je 123 m² a velikost zahrady 80 m². Součástí domu jsou přístavky a sklep.

V současné době jsou obytné dvě místnosti: obývací pokoj o rozloze 17,60 m², kuchyně s jídelnou o rozloze 12,40 m² a také chodba o rozloze 8,20 m².

Rodinný dům je ke kompletní rekonstrukci. Výhodou je prostorná půda, na kterou se přichází z předsíně po schodech. Z půdních prostorů se dají vybudovat další obytné místnosti. Dům se dá kompletně rozšířit a zvětšit na 4+KK.

Dům je v udržovaném stavu a kompletně suchý.

Velkou výhodou je přístup na pozemek ze zadní strany ulice do zahrady, kde je možné postavit garážové stání. Obě ulice jsou velice klidné a zastavěné rodinnými domky.

Dům je napojen na obecní kanalizaci, hlavní uzávěr plynu je v předzahrádce.

Oslavany jsou město v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Leží na řece Oslavě, 20 km jihozápadně od Brna a 3 km severozápadně od Ivančic, na okraji Boskovické brázdy.

Místo vhodné pro bydlení sportovně založené rodiny. Oslavany leží v přírodním parku Oslava a mohou nabídnout širokou škálu pěších túr, cyklistických výletů nebo exkurzi do historie v muzeích místního zámku.

Financování zajistíme.

ZAVOLEJTE

Pokud zrovna nezvedám telefon, zavolám vám zpátky.

+420 730 855 780

NAPIŠTE

Můžete i rekomando, ale jednodušší bude e-mail.

kleteckova@gk-reality.cz