Warning: Creating default object from empty value in /web/htdocs4/gk_realitycz/home/www/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/slideshow_layerslider/slideshow_layerslider.php on line 28
Rodinný dům, Brno - Černovice, PRODÁNO - GK Reality - Gabriela Kletečková

Prodej rodinného domu 350 m²

Brno – Černovice

10 400 000 Kč

Prodej rodinného domu 350 m2, pozemek 456 m2.

Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji řadový rodinný dům o třech bytových jednotkách s prostornou garáží a zimní zahradou v žádané klidné lokalitě Černovice města Brno.

Velikost nemovitosti a její umístění poskytuje dostatek prostoru nejen pro bydlení, ale i pro podnikání.

Rodinný dům má jako jeden z mála šíři 14,5 m2, je postaven na dvou pozemcích. Za vstupními dveřmi se nachází prostorná uvítací hala, kde se v minulosti nacházela prodejna (viz: plánek).
Po levé straně je bytová jednotka o dispozici 3+1 (72m2) , která se skládá z kuchyně s lodžií (3,70 m2), dvou pokojů a koupelny se sprchovým koutem a wc. Byt je po rekonstrukci. Z bytu se vyjde na chodbu, kde je další pokoj využíván jako pracovna. Z přízemí scházíme po schodech do prostorné průjezdné garáže (42,40 m2). Stání pro dvě auta, je opatřena plastovými sekčními vraty na elekrický pohon od firmy Lomax (výška 2,80 m, šířka 2,40m), možnost průjezdu zvýšit na 3,60m. Výhodou je průjezdnost na zahradu pozemku křídlovými vraty.

V prvním patrě jsou dvě bytové jednotky, které se v současnosti pronajímají. Po levé straně je byt 1+1 (36m2) – kuchyně s lodžií 3,70m2), dva pokoje, koupelna s vanou a wc. Na pravé straně je byt 3+1 (68m2) – kuchyně s lodžií (3,70m2), tři pokoje, koupelna s vanou a wc (viz.plánek). Byty jsou po částečné rekonstrukci.

V druhém patře se nachází prostorná půda, možnost nástavby, lze využít na další bydlení.

Suterén se skládá z prádelny, wc, ze dvou dílen a sklepů, (viz.plánek). Celý dům je podsklepen.

Z přízemí jdeme do zimní zahrady a na zahradu do vnitrobloku, která zajišťuje dostatek klidu a soukromí. V létě je možný relax u bazénu s grilem.

Podlahy – keramická dlažba, parkety. Okna – plastová z ulice, dřevěná do nitrobloku.
Topení je vyřešeno plynovým kotlem pro každé patro, pět komínů. Elektroinstalace je zavedena na 230/400V.
Dům je zděný, střecha sedlová, napojen na kanalizaci, vodu, elektřinu i plyn.

Nemovitost doporučuji všem, kteří hledají dům pro rodinné bydlení nebo podnikání ( např. v přízemí ordinaci, prodejnu, kanceláře, sídlo firmy a v prvním patře bydlení ) v Brně s výbornou dostupností do centra a na dálnici D1. V blízkosti je veškerá infrastruktura včetně škol, obchodů, pošty, MHD, atd.

Cena 10 400 000 Kč

ZAVOLEJTE

Pokud zrovna nezvedám telefon, zavolám vám zpátky.

+420 730 855 780

NAPIŠTE

Můžete i rekomando, ale jednodušší bude e-mail.

kleteckova@gk-reality.cz