PRODEJ BYTU BRNO-ŘEČKOVICE

Paní Kletečková se perfektně postarala o prodej bytu od začátku do konce – příprava bytu na prohlídky, inzerce, jednání se zájemci. Nejvíce oceňuji profesionální znalosti, poradenství a spolupráci s právní zástupkyní, když se v průběhu prodeje vyskytly překážky u vlastnictví pozemků patřící k bytu, které se následně správně vyřešily. Ne vždy jde u prodeje nemovitosti vše hladce, a tady se potvrdilo, že se velmi vyplatí svěřit se do ruku odborníkům! Bez její pomoci a znalostí bych byt sama pravděpodobně nikdy nedokázala prodat. Paní Kletečková dokázala ušetřit čas i peníze jak na mé straně, tak i kupujícícm. Rozhodně vám GK reality doporučuji 🙂

Z.MottlováBrno

Prodej domu Náměšť nad Oslavou

Velmi děkujeme za příkladné a profesionální chování slečny Kletečkové. Vše šlo hladce, pohoda vánek. Vřele doporučujeme. Pokud budu řešit další nákup či prodej realit, určitě oslovím realitní kancelář GK-REALITY.

Mojmír FadrnýNámešť nad Oslavou

Koupě bytu Brno

Vstřícné a profesionální jednání. Ochota se vším pomoci. Kvalitní právní servis. Velmi upřímný a lidský přístup, se kterým se člověk dnes už hned tak nesetká.

Paní Kletečkovou rád doporučuji !!!

Jiří KalivodaBrno

Koupě RD Oslavany

Dobrý den všem,
chtěla bych poděkovat slečně Kletečkové za úžasný a profesionální přístup při předvádění nemovitosti, užitečné rady a velmi příjemné vystupování. Domek jsme sice nekoupili, ale jsme připraveni na případnou další spolupráci s ní. Tuto makléřku vřele doporučuji, ví o čem mluví a je vidět, že ji tato práce baví. TAKOVÝCH MAKLÉŘŮ JE MÁLO!!!!

Olga ProcházkováOslavany

Prodej bytového domu s komercí, Brno-Bystrc

Gábina mi prodala bytový dům s komercí v Brně Bystrci, nebyl to zrovna jednoduchý prodej, nemovitost vyžadovala velice specifický přístup. Předvedla perfektní zkušenosti a znalosti svého oboru. Mohu Gábinu vřele doporučit.

Mgr. Zora AudyováBrno - Bystrc

Prodej RD Brno-Černovice

Chtěla bych vyjádřit svůj dík pani Kletečkové za její kladný přístup ke klientovi a velice milé chování. Je s ní příjemné jednat vždy vše vysvětlí a vyřídí ke spokojenosti klienta. Tuto realitní agentku mohu všem s čistým svědomím doporučit. Moc jí děkuji.

p. NekvapilováBrno - Černovice

Koupě bytu a prodej chaty

Paní Kletečková je člověk na svém místě. Zprostředkovala mi koupi bytu a prodej chaty se zahradou. Profesionální přístup a výborná komunikace. Realitní kancelář paní Kletečkové můžu jen doporučit.

p. KlimešKuřim

Koupě chaty v Chudčicích

Vstřícné jednání, lidskost, přirozenost, přátelský přístup a to vše se zachováním profesionality včetně právní opory.

Paní Kletečkovou mohu vřele doporučit.

Adam MartišBrno

Koupě bytu v Brně

Velice doporučuji tuto firmu a převážně paní Kletečkovou. Výborná domluva, vše velmi upřímné a přímé.
Konečně normální jednání a žádné skrčky.

Paní Kletečkovou všem doporučuji.

Drahoslava Schwoiserová ZapletalováBrno